Vracím se zpět

2. prosince 2017 v 6:00 | Veganosaurus
Ahoj dnes bych vám ráda objasnila všechny důvody, proč jsem tak dlouho nevěnovala tomuto blogu a proč se chci opět vrátit a být aktivní co nejvíce, i když ve školním roce, kdy maturuji a při třídenní brigádě v týdnu je to celkem námaha. Ráda bych se tu, opět objevovala častěji. Už jen z důvodu, že jsem dost věcí u sebe změnila tak i z důvodů, že mám plno nových receptů a plánuji opět zavádět ukázku jídelníčku VEGAN VS. VŠEŽRAVEC.
Ale nyní bych ráda začala od začátku. Proč jsem tak dlouho nebyla aktivní?

Začalo to tím, že jednoho dne přišla má nejlepší kamarádka a zeptala se, zda bych s ní neletěla na dovolenou. Byla jsem nadšená, protože u moře jsem nikdy dřív nebyla a chtěla využít této příležitosti. Bohužel jsem nepočítala s tím, že v hotelu nebude dobrá wifi a kvůli tomu jsem nemohla přidávat články. Po návratu jsem byla tak nadšená ze své první dovolené, že jsem nebyla schopná vrátit se ihned ke článkům. 14 dní na to jsme se kamarádkou opět rozhodly, že v říjnu poletíme znovu a já celé své volné dny trávila v práci. Přišla po práci domů, vykoupala se a šla spát. Pokud se poštěstilo a nebyla jsem unavená, šla jsem se učit. Ano, povedlo se a já za dva měsíce měla opět zaplacený svůj druhý zájezd se svou kamarádkou. A je to teprve měsíc, co jsme se opět vrátily do Čech. Vzpomněla jsem si na svůj blog před týdnem a zjistila, že jste tak úžasní, že každý den mě někdo z vás navštěvuje, říkala jsem si, že je to od vás znamená, proto abych se vrátila a začala psát nyní bez větších přestávek a ukázala, co vše nového jsem se naučila a co jsem změnila a v čem budu pokračovat.

Jako takovou novinku jsem se rozhodla založit na toto téma, na tomto blogu instagram, kam se budu snažit dávat každý den alespoň nějaký příspěvek inspiraci nebo něco podobného.

Jako druhá taková novinka je, že bych zda ráda zavedla nějaké soutěže, aby to tu bylo o něco zábavnější a tak snad se vám budou líbit.

Instagram: veganzoneblog
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkoušel/a jsi někdy být veganem, vegetariánem, RAW apod.?

Ne 42.9% (6)
Ano, zkoušel/a jsem nejíst maso. 28.6% (4)
Ano, jsem vegetarián. 7.1% (1)
Ano, jsem vegan. 21.4% (3)
Ano, jsem RAW. 0% (0)
Ano, maso nejím. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama