Den 2. 12. 7. 2017

13. července 2017 v 17:17 | Veganosaurus |  Co jsem dnes jedla? Vegan vs. Všežravec
Co jsem dnes jedla?

Den 2 12. 7. 2017

VEGAN VS. VŠEŽRAVEC

Ahoj dnes jsem opět nestíhala moc fotit, protože celé dopoledne jsem v práci, a když dorazím domů, jsou 4 hodiny a já jsem ráda, že jsem ráda. Vím, není to žádná omluva, ale vše napravím. Dnes jsem vyjímečně v práci nebyla, ale nebylo mi moc dobře, protože jsem měla teplotu.

Ráda bych se zeptala, zda byste měli zájem o malý vlog nebo Co jsem dnes jedla, z mé dovolené. Bohužel odlétám bez svého přítele, který z pracovních povinností zůstává zde, ale mohla bych téma Vegan vs. Všežravec psát, co jsem jedla já a má kamarádka se kterou poletím.

Dnešní jídelníček není nic extra ohledně pravidelnosti. Nezačala jsem toto psát, abych tady psala jak krásně jím pravidelně, když to není pravda. Ano, včera se štěstí podařilo a mé jídlo bylo dost pravidelné, ale většinou to tak není a já bych vám ráda ukázala jak je to doopravdy.

Snídaně:
K snídani jsem si dala pečené MÜSLI s alpro oříškovo sójovým mlékem a půlkou banánu. Plus 3 para ořechy.
Přítel si nedával nic. Tvrdí, že po ránu nemá hlad. (ještě, aby ne, když jí na večer těžká jídla :D)

Svačina:
Dnes jsem výjimečně nebyla v práci, protože jsem včera měla zvýšenou teplotu a v práci pracuji s potravinami, nebylo by to moc vhodné, a proto jsem si dala plněný žampion Portobello zeleninovým rizotem a byl posypaný veganským sýrym.
Zatím, co můj přítel všežravec si dal poslední porci noků se sýrovou omáčkou, protože jsem udělala více, než jsem měla v úvahu. Bylo to tak hutné, že oběd úplně vynechal.

Oběd:
Já si dala k obědu plněnou cuketu tím samým rizotem, které bylo v žampionu a opět posypáno vegan sýrem.

Asi po půl hodině jsem si dala 5para ořechů.
Dobře další půl hodinu po oříškách mé chutě nekončily a tak jsem si dala trochu pečeného MÜSLI opět s oříškovo sójovým mlékem od alpro a dojedla k tomu tu půlku banánu, co mi zbyla od rána. Ano i vegani mohou snídat po obědě.

Svačina:
Jako svačinu jsem si dala dva čerstvé rohlíky.
Přítel si dal dva rohlíky s semnou ale namazal si je máslem a přidal pár plátků šunky.

Večeře:
Původně jsem si dělala svačinu na zítra a myslela, že večeři vynechám, ale bohužel mé chutě na zelenou čočku s černými olivami a sušenými rajčaty byly neuvěřitelné, a proto jsem si svou svačinu udělala znovu a jednu porci této luxusní čočky dala k večeři. Jako dezert jsem si dala kousek melouny a byla jsem 100% spokojená.
Všežravec si už nic nedal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zkoušel/a jsi někdy být veganem, vegetariánem, RAW apod.?

Ne 42.9% (6)
Ano, zkoušel/a jsem nejíst maso. 28.6% (4)
Ano, jsem vegetarián. 7.1% (1)
Ano, jsem vegan. 21.4% (3)
Ano, jsem RAW. 0% (0)
Ano, maso nejím. 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama